
TESY Бойлер косвенного нагрева EV 12S 300 65 F41 TP
- В наличии
- Код: 301394
42 000 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
| Вес (кг) | 92 |
|---|---|
| Высота (мм) | 1420 |
| Глубина (мм) | 650 |
| Количество ТЕНов | Опція |
| Країна реєстрації бренду | Болгарія |
| Кількість ТЕНів (шт) | Опція |
| Материал бака | емальована сталь;склокераміка |
| Материал обшивки | Вінілісшкіра |
| Материал теплоизоляции | Пінополіуретан |
| Матеріал корпуса | Вуглецева сталь |
| Можливість установки ТЕНа | Да |
| Наличие бокового фланца | є |
| Объем водонагревателя (л) | 300 |
| Назначение | Для котлів опалення |
| Расположение | Підлоговий |
| Рециркуляция | Є |
| Розміри (Ш × В × Г), мм | 650 x 650 x 1420 |
| Спосіб встановлення | Вертикально |
| Форма | цилиндрический |
| Цвет | Серый |
| Ширина (мм) | 650 |
Даний водонагрівач накопичувального типу призначений для побутового чи комерційного використання. Він підійде для роботи з водою будь-якого ступеня жорсткості гідросистем, де тиск не перевищує 8 бар. Купити Tesy EV 15S 500 75 доцільно у зв'язку з тим, що дане обладнання відрізняється тривалим терміном служби, простотою налаштування та подальшим технічним обслуговуванням.
Бойлер цієї моделі відноситься до категорії пристроїв непрямого нагріву. Устаткування відрізняється баком циліндричної форми. Корпус пристрою виготовлений; із сталевого сплаву, стійкого до механічних пошкоджень та негативних зовнішніх факторів. Внутрішнє покриття бака із високоякісної емалі забезпечує довговічність та надійність пристрою. Ціна формується на основі заявлених технічних особливостей пристрою:
- Вбудований магнієвий анод для додаткового захисту від корозії.
- Бічний фланець для очищення резервуара та встановлення додаткового нагрівача.
- Високопродуктивна теплоізоляція - пінополіуретановий шар 50 мм забезпечує збереження тепла та енергоефективність.
- Опціональна можливість встановлення терморегулятора та термодатчика.
Пристрій призначений для використання як у житлових, так і в нежитлових приміщеннях з температурою повітря не нижче +4 градуса Цельсія.
Особливості монтажу та сервісне обслуговування
Бойлер призначений для вертикальної установки для підлоги з бічним підключенням. Періодично пристрій потребує технічного обслуговування сервісним фахівцем для видалення осаду та накипу. Також раз на два роки необхідно виконувати заміну магнієвого анода для збереження захисних властивостей пристрою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tesy |
| Страна производитель | Болгария |
| Вид водонагревателя | Бойлер |
| Способ нагрева | Косвенный |
| Мощность номинальная | 1.2 кВт |
| Объём ёмкости для воды | 300 л |
| Максимальная температура нагрева воды | 95 град. |
| Способ установки | Настенный |
| Расположение | Вертикальное/горизонтальное |
| Вид ТЭНа | Сухой |
| Вес | 92 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1160 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глубина | 600 мм |
- Цена: 42 000 ₴


