
Котел електричний Tenko Стандарт Плюс 21 кВт 400
- В наявності
- Код: 97057
18 700 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип котла
ТЕНовий
Площа обігріву
210 м²
Призначення
опалення
Кількість контурів
Електроживлення
Монтаж
Безпека
захист від перегріву, запобіжно-скидний клапан
Діаметр підключення котла
3/4 ″
Об'єм розширювального бака
7 л
Матеріал теплообмінника
сталь
Клас захисту
IP20
Номінальний струм запобіжника 3 фази
40 А
Серія
Стандарт Плюс
Керування і функціональність
Керування
Функції та оснащення
розширювальний бак, циркуляційний насос, автоматичний повітровідвідник, термостат, датчик тиску
Автомати включення ТЕНа
модульні контактори (малошумні)
Продуктивність
Потужність
Кількість ступенів потужності
3 шт
ККД
99 %
Мінімальний робочий тиск
1 бар
Максимальний робочий тиск
3 бар
Об'єм теплоносія
7,5 л
Фізичні характеристики
Ширина
415 мм
Висота
740 мм
Глибина
285 мм
Вага
33 кг
Габарити в упаковці
Ширина в упаковці
485 мм
Висота в упаковці
790 мм
Глибина в упаковці
320 мм
Гарантія
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
Гарантія
12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 21 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Об'єм води в котлі | 5.7 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 210 кв.м |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 18 700 ₴


