
Котел електричний Tenko Cтандарт Плюс NEW 15 кВт 400В
- В наявності
- Код: 97098
19 823 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Номінальна напруга, В
400
Номінальна комутаційна потужність, кВт
15
Частота струму мережі, Гц
50
Тип нагрівача
2 блока по 3 ТЕНа
Максимальний тиск в системі, Бар
3
Регулювання опалювального контуру, °С
Аналогове, 0°С ÷ 90°С
Приєднувальні патрубки, дюйм
Ø 3/4
Ємність теплообмінника (не менше), дм3
7,50
Габаритні розміри (не менше), мм, ВхШхГ
740х415х285
Маса, кг, не більше
31
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 15 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Об'єм води в котлі | 5.7 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 19 823 ₴


