
Котел електричний Tenko Smart 24 400
- В наявності
- Код: 3223965
30 150 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд
Країна реєстрації бренду
Україна
Тип котла
ТЕНовий
Площа обігріву
Призначення
опалення
Кількість контурів
Електроживлення
Монтаж
Безпека
захист від замерзання, ПЗВ, захист від перегріву
Діаметр підключення котла
3/4 ″
Об'єм розширювального бака
7 л
Матеріал теплообмінника
мідь
Клас захисту
IP20
Серія
Smart
Виробництво
Україна
Керування і функціональність
Керування
Функції та оснащення
wi-fi керування, тижневий програматор, циркуляційний насос, розширювальний бак, таймер
Продуктивність
Потужність
Кількість ТЕНів
6 шт
Потужність Тена
4 кВт
Кількість ступенів потужності
6 шт
ККД
98 %
Мінімальна температура
10 °C
Максимальна температура
75 °C
Фізичні характеристики
Ширина
410 мм
Висота
740 мм
Глибина
256.5 мм
Вага
33 кг
Гарантія
Гарантія
12 міс.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tenko |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 24 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 99 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| ТЕНовий нагрівач | Так |
| Кількість ТЕНів | 6 шт. |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Об'єм води в котлі | 7 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 33 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 249 кв.м |
| Опалення | |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 5 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 90 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В, 380~400 В |
| Частота | 50 Гц |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Глибина | 256 мм |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Безшумна комутація | Так |
| Можливість підключення кімнатного термостата-програматора | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
| Можливість під'єднання кімнатного термостата-програматора | Так |
- Ціна: 30 150 ₴


