
Твердопаливний піролізний котел ATTACK DP 25 STANDARD
- В наявності
- Код: ATTACK DP 25 STANDARD
91 999 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Standard призначений для економного та екологічного опалення котеджів, дач, дрібних цехів, майстерень та аналогічних будівель. Встановленим паливом для котла ATTACK DP є суха деревина або пелети. При повному заповненні камери згоряння деревом існує можливість постійного горіння 8 і навіть 12 годин.
Котел ATTACK DP також економить Ваш час для підготовки деревини, тому що дозволяє згоряння колотих дров максимальної довжини 1 м. Швидке і невибагливе розпалювання забезпечують ручний клапан, що розтоплює, і вентилятор; просте очищення забезпечують спеціально формоване піддувало та лопатка для підбору золи.
Газифікація деревини – старонова технологія, яка підвищує коефіцієнт корисної дії спалювання деревини. Спалювання є різке оксидування маси (оксидація), коли він виділятися тепло.
Нескладна і роками засвідчена конструкція цих котлів забезпечує їхню мінімальну просторову вимогливість, високу надійність, низьку витрату палива, невибагливе обслуговування, довгий термін служби і, зрештою, для нас не менш важливе – задоволення замовника. Якісна сталь котельна товщини 6 мм використана при виготовленні котла.
Управління STANDARD.
Найпростіший спосіб управління для нескладного застосування. Керування здійснюється регулюванням температури котла за допомогою термостата котла і вимкненням вентилятора після догоріння палива термостатом відпрацьованих газів. Це регулювання рекомендується скрізь, де об'єкти неопалюються на регулярній основі як наприклад дачі та ін. Також це ідеальне рішення для простих систем з точки зору регулювання, у поєднанні з акумуляційними ємностями. Хороший варіант з розширеним регулятором ATTACK® REGUMAX, де більшість регулювання виконує регулятор управління і котлу достатнє найпростіше регулювання.
ПЕРЕВАГИ КОТЛА.
Сучасний та інноваційний дизайн екологічного котла.
Плоский ребристий теплообмінник.
Роками перевірена конструкція, тисячі задоволених клієнтів.
Високий ККД горіння – низька витрата палива та низькі викиди.
ККД котла 85,3-86,2%.
Широкий потужний ряд котлів від 25 до 95 кВ.
2 модифікації - STANDARD та PROFI.
Збільшений об'єм камери згоряння, що забезпечить тривалий термін опалення одне заповнення паливом.
Можливість використання м'якої та твердої деревини, деревних брикетів.
Можливість використання великих дров – довжина 580 мм (від 25 кВт).
Мінімальна кількість золи.
Комфортність власника, робоча надійність, просте обслуговування та догляд.
Виготовлений із спеціальної котлової сталі з товщиною 6 мм для тривалого терміну служби.
Витяжний вентилятор для рівномірного та ефекетивного горіння та безпилової роботи.
Автоматичне вимкнення котла після згоряння палива.
Виконання з відкриттям дверцят на ліву або праву сторону.
Комплектація контуром охолодження для захисту від перегріву води у казані.
Вогнестійкі фасонні деталі до температури 1350 °C, що гарантує найкращі параметри горіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Attack |
| Країна виробник | Словаччина |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 370 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Пелети |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 25 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 68 л |
| Площа обігріву | 250 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Піролізний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Червоний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 2" |
| Вхід в систему опалення | 2" |
| Висота | 1240 мм |
| Глибина | 1090 мм |
| Діаметр димоходу | 180 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 690 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Частота | 50 Гц |
- Ціна: 91 999 ₴


