
Газовий котел Ferroli Bluehelix Hitech RRT 34 H (EU)
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: Bluehelix Hitech RRT 34 H
62 799 ₴
Показати оптові ціни- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренда
Італія
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
340 м2
Рівень шуму
50 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція з експлуатації
Виробництво
Італія
Керування та функціональність
Керування
Особливості моделі
регулювання температури ГВС, циркуляційний насос, дисплей
Приєднувані пристрої
зовнішній регулятор температури, погодозалежний датчик, сонячний колектор
Додатково
підходить для радіаторів опалення, підходить для теплої підлоги, з модуляцією потужності котла
Потужність і ефективність
Максимальна теплова потужність
ККД
110 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Макс. електроспоживання
80 Вт
Клас захисту
IPX5D
Розміри та під'єднання
Діаметр димоходу під час коаксіального розташування труб
60/100 мм, 80/80 мм
Діаметр під'єднання до опалення
3/4 ″
Діаметр під'єднання газу
3/4 ″
Діаметр під'єднання гарячої води
1/2 ″
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
30 °C
Макс. температура теплоносія
80 °C
Мінімальна температура води
30 °C
Максимальна температура води
60 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
3.67 м3/год
Витрата зрідженого газу
2.7 кг/год
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димохода
Тип теплообмінника
монотермічний
Матеріал основного теплообмінника
Матеріал теплообмінника ГВС
неіржавка сталь
Об'єм розширювального бака
10 л
Фізичні характеристики
Ширина
420 мм
Висота
700 мм
Глибина
320 мм
Вага
32 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
24 мес.
Сервісне обслуговування
1 раз на рік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferroli |
| Країна виробник | Італія |
| Потужність номінальна | 34 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Вид пального | Газоподібний |
| Витратуа газового палива | 3.67 куб.м/год |
| Коефіцієнт корисної дії | 109.5 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип топки | Закрита |
| Матеріал теплообмінника | Нержавіюча сталь |
| Об'єм води в котлі | 10 л |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Мінімальна температура димових газів | 30 град. |
| Максимальна температура димових газів | 80 град. |
| Колір | Білий |
| Вага | 32 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Стан | Новий |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.8 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 104 Вт |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Діаметр димоходу | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Циркуляційний насос | Так |
| Дисплей | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Електронне запалювання | Так |
- Ціна: 62 799 ₴


