
Бойлер електричний 10 л Tesy Simpateco GCU 1015 M54 RC (305922)
- В наявності
- Код: 305922
5 100 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд: |
Tesy |
| Серия: |
SimpatEco M54 |
| Країна реєстрації виробника: |
Болгарія |
| Тип продукції: |
накопичувальний бойлер |
| Тип водонагрівача:
: |
накопичувальний, електричний |
| Тип приєднання: |
1/2" |
| Об'єм: |
10 л |
| Керування через Wi-Fi: |
немає |
| Форма бака: |
компактний |
| Кількість ТЕНів: |
1 шт |
| Максимальна потужність нагрівання: |
1500 |
| Тип ТЕНа:
: |
мокрий (відкритий) |
| Спосіб керування/регулювання пристрою: |
механічне |
| Електроживлення: |
230 В~ |
| Клас енергоефективності: |
B |
| Підводка труб: |
зверху |
| Функції та обладнання: |
захист від надлишкового тиску, захист від перегрівання, індикатор роботи, регулювання температури |
| Робочий тиск: |
8 бар |
| Максимальна температура нагрівання: |
65°C |
| Мінімальний час нагрівання води: |
20 хв |
| Спосіб встановлення: |
над мийкою, під мийкою |
| Місце встановлення: |
ванна, душова, кухня |
| Кількість споживачів: |
до 1 особи |
| Цвет: |
білий |
| Гарантія: |
Від виробника |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 65 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 384 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 5 100 ₴


