
Бойлер комбінований TESY GCVS7/4S 1004420 B11 TSRP з двома контурами непрямого нагріву
- В наявності
- Код: 306609
10 440 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Тип
- Бойлер комбінований
- 2
- 0.5/0.3 м²
- 2 кВт
- 85 С°
- 8 бар
- склокераміка
- 99х48х49 см
- 38.5 кг
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 5 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вага | 28 кг |
| Гарантійний термін | 34 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 990 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 470 мм |
- Ціна: 10 440 ₴


