
Котел газовий конденсаційний Buderus Logamax plus GB062-24 KD
- В наявності
- Код: 7736901204
48 650 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
стильний дизайн.
2-х контурний з двома роздільними теплообмінниками.
основний теплообмінник зі сплаву AlSi10Mg.
вторинний теплообмінник з нержавіючої сталі.
функція "захист від дітей".
функція від замерзання.
просте інтуїтивно-зрозуміле управління, панель - Cotronic 3.
група безпеки.
датчик вентилятора для контролю швидкості обертання.
датчик рівня води.
обмежувач температури димових газів.
низький рівень шуму.
збірка - Німеччина.
розширювальний бак на 8л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Buderus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 36 кг |
| Вид пального | Газоподібний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тиск газу на вході в котел | 13 мбар |
| Кількість теплообмінників | 2 шт. |
| Коефіцієнт корисної дії | 109 % |
| Максимальна температура димових газів | 135 град. |
| Матеріал теплообмінника | Алюміній |
| Потужність номінальна | 28 кВт |
| Призначення котла | Двуконтурний |
| Об'єм води в котлі | 8 л |
| Витратуа газового палива | 2.05 куб.м/год |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Турбо |
| Спосіб установки | Настінний |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла за повнотою використання енергії палива | Конденсаційні |
| Тип топки | Закрита |
| Колір | Білий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 3/4" |
| Вхід в систему опалення | 3/4" |
| Вхід контуру ГВП | 1/2" |
| Висота | 815 мм |
| Вихід контуру ГВП | 1/2" |
| Глибина | 300 мм |
| Діаметр димоходу | 125 мм |
| Підключення газу | 3/4" |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Захист від замерзання | Так |
| Режим "тепла підлога" | Так |
| Циркуляційний насос | Так |
| Електронне запалювання | Так |
| Електричні параметри | |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX5D |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 110 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Гаряче водопостачання | |
| Максимальна температура в режимі ГВП | 75 град. |
| Максимальний тиск в режимі ГВП | 8 бар |
| Мінімальна температура в режимі ГВП | 35 град. |
| Мінімальний тиск в режимі ГВП | 0.15 бар |
| Мінімальний протік ГВП | 2 літр/хв |
| Продуктивність гарячої води | 11.7 л/хв |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 76 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 30 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Об'єм розширювального бака | 6 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальний тиск розширювального бака | 0.8 |
- Ціна: 48 650 ₴


