
Телевизор 77", OLED, 120 Гц, 1000 кд/м2, VRR,Auto Game, AMD FreeSync Premium
- В наличии
- Код: 3к975
109 890 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
-
-
Производитель
-
Состояние
Новое
-
-
Пользовательские характеристики
-
Bluetooth [Комунікації]
+
-
HDR [Матриця]
+
-
Smart TV [Інтерфейси та оснащення]
+
-
Wi-Fi [Комунікації]
+
-
Вага, кг [Загальні]
35.5
-
Вбудована пам'ять [Апаратна частина]
8 Gb
-
Гарантія (міс) [Виробник]
24
-
Діапазони тюнера [Інтерфейси та оснащення]
DVB-S
-
Колір корпусу [Загальні]
Black
-
Країна виробництва [Виробник]
Poland
-
Максимальна роздільна здатність [Дисплей]
3840х2160
-
Модель [Виробник]
77OLED770/12
-
Оперативна пам'ять [Апаратна частина]
3 Gb
-
Платформа Smart TV [Інтерфейси та оснащення]
Titan OS
-
Порти виходу [Інтерфейси та оснащення]
mini-jack 3.5mm
-
Порти входу [Інтерфейси та оснащення]
4x HDMI 2.1
-
Потужність колонок [Інтерфейси та оснащення]
2 x 10 Вт
-
Процесор [Апаратна частина]
P5 AI Perfect Picture
-
Підтримка 3D [Дисплей]
-
-
Розмір екрану, дюйми [Дисплей]
77
-
Технологія матриці [Дисплей]
OLED
-
Тип VESA кріплення [Інтерфейси та оснащення]
400x300
-
Тип екрану [Дисплей]
Flat (плаский)
-
Тип підсвічування [Матриця]
OLED
-
Тип товару [Виробник]
Телевізор
-
УКТЗЕД [Виробник]
8528724000
-
Частота розгортки, Гц [Матриця]
120
-
Яскравість, Кд/м2 [Матриця]
1000
-
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Голландия |
| Тип телевизора | Qled |
| Диагональ экрана | 77 дюйм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Операционная система | Titan OS |
| Способы управления | Пульт-указка |
| Размеры | |
| Ширина | 957 мм |
| Высота | 624 мм |
| Глубина | 244 мм |
| Вес | 7 кг |
- Цена: 109 890 ₴


