влевовправо

Водонагрівач Tatra-Line Slim TSMN-50-(D)
- В наявності
- Код: TSMN-50-(D)
10 570 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна реєстрації бренду - Польща. Водонагрівач Tatra-line SLIM — це компактне, надійне та сучасне рішення для забезпечення гарячою водою в побутових умовах. Завдяки витягнутому корпусу зменшеного діаметра модель легко розміщується в обмеженому просторі, а універсальний монтаж дозволяє встановлювати прилад як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Водонагрівач оснащений потужним нагрівальним елементом на 2000 Вт, що забезпечує швидкий нагрів води до заданої температури. На цифровому дисплеї відображається поточна температура, що додає зручності у використанні. Емальований бак стійкий до корозії, якісна теплоізоляція мінімізує втрати тепла, а вбудовані системи безпеки — від перегріву та надлишкового тиску — гарантують стабільну та безпечну роботу. Модель доступна в різних варіантах об'єму, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для квартири, приватного будинку чи офісу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 975 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Регулювання температури | Плавна |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 10 570 ₴



