
Ноутбук Lenovo Yoga Pro 9 16IAH10 Tidal Teal (83L0005CRA) 16T_3.2K_OLED/U9-285H/64/2x 1TB SSD/RTX 5070 8GB/W11P/BL/Tidal teal
- В наявності
- Код: 329046о
144 199 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Диагональ экрана
16"
Макс. разрешение
3200x2000 - 3.2K
Тип матрицы
OLED
Покрытие экрана
глянцевое
защита против отпечатков
Сенсорный экран
OGS, 10-point Multi-touch
Яркость, нит
1000
Контраст
1000000:1
Время отклика
4 мс
Частота развёртки
120 Гц
Цветовой охват, %
100
Цветовое пространство
DCI-P3
Adobe RGB
sRGB
Особенности
AGC Dragontrail™ Glass
Dolby® Vision
DisplayHDR™ True Black 1000
Eyesafe® Certified 2.0
X-Rite Factory Color Calibration
PureSight Pro
Процессор
Модель CPU
Intel Core Ultra 9 285H
Количество ядер
16
Количество потоков
16
Номинальная частота, ГГц
1.0
Максимальная частота, ГГц
5.4
Рабочие частоты, ГГц
1,0 - 5,4
Кеш L3, МБ
24
Мощность, Вт
115
AI-процессор
Нейронный процессор
Интегрированный Intel AI Boost, до 13 TOPS
Оперативная память
Тип ОЗУ
LPDDR5x-8400
Объем ОЗУ, ГБ
64
Максимально ОЗУ, ГБ
64
Количество слотов
Распаяна на МП
Постоянная память
M.2 SSD
2048
HDD об/мин.
Устройство без HDD
Видеокарта
Видеоадаптер
дискретный
Модель GPU
NVIDIA GeForce RTX 5070
Объем GPU, МБ
8192
Энергопотребление, Вт
100
Операционная система
Операционная система
Windows 11 Pro
Акустика
Производитель
Dolby Atmos
Мощность, Вт
4 x 2,0 Вт (боковые вуферы) + 2 x 2,0 Вт (твиттеры)
Камера
WEB-камера, Мп
5.0 МП + IR with E-shutter
3D камера
Нет
IR камера
Есть
Порты
USB Type-A
2x USB 3.2 Gen 1
USB Type-C
2x Thunderbolt 4
HDMI, шт.
1
DisplayPort, шт.
2 x DisplayPort через Thunderbolt
DVD
Устройство без дисковода
Порты
Combo jack
Клавиатура
Num-блок
Есть
Игровые кнопки W/A/S/D
Нет
Подсветка
Есть
Влагозащита
Нет
Украинская раскладка
Есть
Манипуляторы
тачпад (Multi-Touch)
Сеть и коммуникации
3G/ 4G
Нет
Bluetooth
Bluetooth 5.4
Wi-Fi
Wi-Fi 7
LAN RJ-45, Мбит/с
нет
Безопасность
Безопасность
IR-камера
Firmware TPM 2.0
E-shutter
Автономность
Ячейки, шт.
4
Энергетическая емкость, Втч
84
Время работы
до 5,5 часов
Быстрая зарядка
Есть
Съёмный аккумулятор
Нет
Корпус
Цвет
Синий
Материал корпуса
Алюминий
Открытие корпуса
180
Сертификаты
TÜV Rheinland Low Blue Light
Intel Evo Platform
ENERGY STAR 9.0
EPEAT Gold Registered
Eyesafe Certified 2.0
ErP Lot 6/26
Carbon Neutral Certified
RoHS compliant
Размеры
Ширина, мм
362,72
Глубина, мм
253,69
Толщина, мм
17,9
Вес, кг
2,07
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Операційна система | Android |
| Тип сенсорного екрана | Ємнісний |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 9 285H |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 MB |
| Пристрої зберігання даних | |
| Об'єм накопичувача | 64 GB |
| Підключення і зв'язок | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Довжина | 362 мм |
| Ширина | 253 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 Вт/год |
| Можливість заряджання від USB | Да |
| Мультимедіа | |
| Автоматичний поворот екрана | Да |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Звук | Стерео |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрана | LTPS |
| Зв'язок і комунікації | |
| Під'єднання до комп'ютера через USB | Да |
| Під'єднання зовнішніх пристроїв через USB | Да |
- Ціна: 144 199 ₴


