
Планшет Lenovo Idea Tab Plus WiFi 12.1 IPS/MTK D 6400/12/256/KB+Pen/Luna Grey
- В наявності
- Код: 2504547г
17 699 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Статус
1
ПДВ товарна група
20%
Формула дати гарантії
12M
Код УКТВЭД
8471300000
Бренд
LENOVO
Парт номер
ZAG70699UA
Модель
TB361FU
Виробник
EAN
199271877395
Тип товару
Планшет
Країна виробництва
China
Дисплей
Розмір екрану, дюйми
12.1
Частота оновлення екрану
90Hz
Роздільна здатність екрану
2560x1600 WQXGA
Технологія матриці
IPS
Яскравість екрану, ніт
600
Процесор
Кількість ядер процесора
8
Процесор планшета
Dimensity
Модель процесора
MediaTek Dimensity 6400 (8C, 2x A76 @2.5GHz + 6x A55@2.0GHz)
Відеоядро
ARM Mali-G57 MC2
Пам'ять
Об'єм вбудованої пам'яті
256 Gb
Об'єм оперативної пам'яті, Гб
12
Підтримка карт пам'яті
microSD до 2TB
Інтерфейси та оснащення
Картрідер
Є
Мережеві з'єднання
WiFi,BT
Порти вводу/виводу
1x USB-C® (Hi-Speed USB / USB 2.0), with charging 1x Card slot 1x Pogo pin connector (3-point)
Особливості моделі
4 x динаміка
Голосові дзвінки 3G/LTE
Немає
Аксесуари в комплекті
Стилус,Чохол,Клавіатура
ОС
Операційна система
Android 15
Автономність і живлення
Ємність батареї, мА-год
10200
Веб-камера
Наявність веб-камери
Є
Камери
Фронтальна 8.0MP,Основна 13.0MP
Загальні
Вага, грам
530
Колір
Сірий
Розміри пристрою, мм
278.8 x 181.05 x 6.29
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 12.7 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрану | LTPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 10200 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 292 мм |
| Ширина | 189 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Вага | 458 г |
- Ціна: 17 699 ₴



