влевовправо

Планшет Lenovo Yoga Tab WiFi 11,1 LTPS/QS 8 Gen 3/12/256/KB+Pen/Seashell
- В наявності
- Код: 279
26 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Країна виробництва:ChinaМодель:TB710FUКод виробника:ZAG60180UAГарантія (міс):12Вендор:LENOVOУКТЗЕД:8471300000EAN:198158754682Розмір екрану, дюйми:11.1Частота оновлення екрану:144HzРоздільна здатність екрану:3200x2000Процесор планшета:QualcommМодель процесора:Qualcomm® Snapdragon® 8 Gen 3 (QCM8650Q) Mobile Platform (6-Core, 1 x Cortex-X4 @3.3GHz + 4 x Cortex-A720 @2.95GHz + 1 x Cortex-A520 @2.1GHz)Кількість ядер процесора:6Відеоядро:Adreno 750Технологія матриці:LTPSЯскравість екрану, ніт:600Об'єм вбудованої пам'яті:256 GbОб'єм оперативної пам'яті, Гб:12Картрідер:НемаєОпераційна система:Android 15Особливості моделі:4 x динамікаЄмність батареї, мА-год:8860Порти вводу/виводу:1x USB-C® (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), with charging, DP-Out and Audio 1x Pogo pin connector (3-point)Мережеві з'єднання:WiFi, BTГолосові дзвінки 3G/LTE:НемаєАксесуари в комплекті:Стилус, КлавіатураНаявність веб-камери:ЄКамери:Основна 13.0MP + 2.0MP, Фронтальна 13.0MPКолір:БежевийВага, грам:458Розміри пристрою, мм:255.52 x 165.84 x 6.2Довжина:29 смШирина:20 смВисота:7 смВага:1.635 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Процесор планшета | Qualcomm Snapdragon |
| Частота процесора | 3300 МГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Діагональ екрану | 11.1 дюйм |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Мультитач екран | Так |
| Операційна система | Android |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Екран | |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 340 |
| Тип екрану | LTPS |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi, Bluetooth |
| Підключення до комп'ютера по USB | Так |
| Підключення зовнішніх пристроїв на USB | Так |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Вбудований динамік | Так |
| Звук | Стерео |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8860 мА/год |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 255 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Вага | 458 г |
- Ціна: 26 899 ₴




