влевовправо

Гібридний інвертор EcoFlow Power Ocean PLUS 15 kWh трифазний
- В наявності
- Код: 4379
205 999 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
EcoFlow PowerOcean Plus виводить використання сонячної енергії на новий рівень,особливо для будинків зі складними та великими даховими конструкціями та середнім чи великим бізнесом. Завдяки
потужності вхідної сонячної енергії до 40 кВт, вихідній потужності змінного струму в 29,9 кВт і підтримці динамічних тарифів, система досягає максимальної енергонезалежності та фінансової економії на рахунках за електроенергію. Повна сумісність з усіма продуктами екосистеми домашньої енергетики EcoFlow, а також можливість розумного моніторингу та керування вашими побутовими приладами вже доступна прямо зараз.
потужності вхідної сонячної енергії до 40 кВт, вихідній потужності змінного струму в 29,9 кВт і підтримці динамічних тарифів, система досягає максимальної енергонезалежності та фінансової економії на рахунках за електроенергію. Повна сумісність з усіма продуктами екосистеми домашньої енергетики EcoFlow, а також можливість розумного моніторингу та керування вашими побутовими приладами вже доступна прямо зараз.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 636 мм |
| Ширина | 235 мм |
| Висота | 498 мм |
| Вага | 41 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 205 999 ₴



