влевовправо

Гібридний інвертор EcoFlow Power Ocean 5 kWh однофазний
- В наявності
- Код: 4793865
67 999 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Номінальна вхідна потужність, Вт | 5000 |
|---|---|
| Максимальна ємність акумулятора кВт-год | 15.3 |
| Максимальний струм, А | 7.6 |
| Номінальний струм, А | 7.6 |
| Номінальна напруга V | 790 |
| Максимальний струм короткого замикання MPPT, А | 20 |
| Вхідна напруга MPPT, A | 18 (одинарний вхід PV), 16 (подвійний вхід PV) |
| Частота Bluetooth | 2400 MHz-2483.5 MHz |
| Частота WI-FI | 2400 MHz-2483.5 MHz |
| Робоча вологість | 0~100% |
| Температура зберігання | –30℃ до 60℃ |
| Робоча температура | –20℃ до 50℃ |
| Розмір | 679.6 × 182.7 × 280 мм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Вага | 21.5 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 679 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Висота | 280 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 67 999 ₴



