
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1354CT
- В наличии
- Код: FP1354CT
23 499 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність робоча, м3/год
1,35
Об'єм фільтруючого матеріалу Filter-Ag®, л
56,6
Витрата води на регенерацію, м3/год
2,06
Тривалість регенерації, хв
15…30
Об'єм води на одну регенерацію, м3
0,5…1,0
Необхідний рівень попереднього очищення від механічних домішок
100 мкм
Робочий тиск, бар
2…6
Перепад тиску в робочому режимі, бар
0,5…1,0
Температура вихідної води, °C
+4…+30
Електроживлення та споживана потужність керуючого клапана
230 В, 50 Гц, до 30 Вт
Підключення установки (зовнішня різьба)
1’’
Вага нетто, кг
70
Габаритні розміри фільтра, (В х Д), см
159 х 34
Комплектація фільтра
Корпус фільтра
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 СТ (США)
Фільтруючий матеріал Filter-Ag® (Clack Corporation, США)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 1590 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 340 мм |
- Цена: 23 499 ₴


