
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU 1665CE Twin
- В наличии
- Код: FU1665TWIN
102 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
5,6/6,2
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
125
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
14,0
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
10,0…16,0
Витрата води на регенерацію (об'єм стічних вод), м3
1,0
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
220 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
240
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
160 х 50 х 190
Тип фільтра
Проблема
, накип, вапняковий наліт
Застосування
, , комерційне
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
0,2
Вміст мангану, мг/л
0,05
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
5,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Іонообмінна смола Dowex (Dow Chemical, США)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 200 кг |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Использование | Для холодной воды |
| Объем загрузки | 125 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 1900 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимально допустимые параметры исходной воды | |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
- Цена: 102 990 ₴


