
Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK 1465CE Twin
- В наличии
- Код: FK1465TWIN
119 521 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
2,5...3,0
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
75
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
10,5
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
7,5…12,0
Витрата води на регенерацію (об'єм стічних вод), м3
0,75
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
200
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
150 х 50 х 190
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
15,0
Вміст мангану, мг/л
3,0
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
20,0
Амоній, мг/л
4,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1TWIN СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Унікальний фільтруючий матеріал Ecomix® (Ecosoft, Україна)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 200 кг |
| Высота | 1900 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Глубина | 500 мм |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 75 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1500 мм |
- Цена: 119 521 ₴


