
Фільтр Пом'якшення Води Ecosoft Fu 1252ce Twin
- В наличии
- Код: FU1252TWIN
44 370 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
2,9/3,6
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
62
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
7,0
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
5,0…8,0
Витрата води на регенерацію (об'єм стічних вод), м3
0,50
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
220 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
150
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
140 х 45 х 155
Тип фільтра
Проблема
, накип, вапняковий наліт
Застосування
, , комерційне
Фільтрувальний матеріал
Тип корпусу
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
0,2
Вміст мангану, мг/л
0,05
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
5,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Іонообмінна смола Dowex (Dow Chemical, США)
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 150 кг |
| Высота | 1550 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Глубина | 450 мм |
| Использование | Для холодной воды |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1400 мм |
- Цена: 44 370 ₴


