
Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK 0844CE Twin
- В наличии
- Код: FK844TWIN
44 399 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Продуктивність робоча/максимальна, м3/год
0,8...1,0
Об'єм фільтруючого матеріалу в одному фільтрі, л
25
Ресурс одного фільтра системи, м3 (при твердості 5 мг-екв/л)
3,5
Витрата солі на регенерацію одного фільтра системи, кг
2,5…4,0
Витрата води на регенерацію одного фільтра (об'єм стічних вод), м3
0,25
Тривалість регенерації, хв
80…110
Перепад тиску в рабочому режимі, бар
0,5…1,0
Рабочий тиск, бар
2…6
Електроживлення
230 В, 50 Гц
Споживана потужність, Вт
30
Діаметр підключення трубопроводів
1”
Вага нетто, кг
90
Габаритні розміри фільтра (ШхГхВ), см
120 х 45 х 133
Вимоги до вихідної води
Параметр
Значення
Твердість, мг-екв/л
15,0
Вміст заліза, мг/л
15,0
Вміст мангану, мг/л
3,0
Перманганатна окиснюваність, мгО2/л
20,0
Амоній, мг/л
4,0
Необхідний рівень очищення від механічних домішок, мкм
100
Температура вихідної води, 0С
+4…+30
Комплектація фільтру
Корпус фільтру
Багатофункціональний керуючий клапан Clack WS1TWIN СЕ (США)
Бак з сольовою системою для регенерації
Унікальний фільтруючий матеріал Ecomix® (Ecosoft, Україна)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 90 кг |
| Высота | 1330 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Глубина | 450 мм |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 25 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 1200 мм |
- Цена: 44 399 ₴


