
Фільтр механічного очищення Ecosoft FP 1465CT
- В наличии
- Код: FP1465CT
27 699 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фільтр Ecosoft FP 1465 CT призначений для ефективного видалення механічних домішок (мул, пісок, іржа, окалина).
Особливості моделі
В фільтрі Ecosoft FP 1465 CT використовується високоякісний сорбційний матеріал Filter-Ag® (Clack Corporation, США).
Фільтр також застосовується як перша стадія очищення води перед фільтрами пом'якшення, комплексного очищення, видалення хлору та сірководню для забезпечення нормальної та ефективної їх роботи.
Продуктивність фільтру Ecosoft FP 1465 CT складає до 1,2 м3 за годину, що дозволяє забезпечити чистою прозорою водою будинок, в якому проживає до 5 осіб. Установка підходить для очищення артезіанської та водопровідної води.
Після очищення її можна використовувати безпосередньо для пральних та посудомийних машин, ручного прання, домашнього прибирання та водних процедур.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Высота | 1590 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 340 мм |
- Цена: 27 699 ₴


