
Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXP
- В наличии
- Код: FK1035CIMIXP
25 499 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
FK1035CIMIXP — автономний фільтр комплексного очищення води, який одночасно знижує вміст заліза, мангану та пом'якшує воду.
Підходить для встановлення у будинку з 1‒2 санвузлами. Води вистачить для щоденних побутових потреб сім'ї з 3 осіб.
Фільтр складається з корпуса, який заповнений фільтрувальним матеріалом Ecomix P, багатофункціонального керуючого клапана та сольового бака для регенераціїEcomix P.
Багатофункціональний керуючий клапан розроблений компанією Clack Corporation (США), він забезпечує автоматичну роботу фільтра без зайвих турбот.
Ключові особливості
Встановлюється у будинку з 1-2 санвузлами
Води вистачить для щоденних побутових потреб сім'ї з 3 осіб
Прибере жовтий відтінок води
Очищає від заліза та мангану
Зникнуть плями на посуді та скляних поверхнях
Нормалізує рівень твердості
Вирішення проблеми неякісної води надовго
3 роки ефективної роботи фільтрувального матеріалу
Просте обслуговування
Мінімальна участь користувача в обслуговуванні фільтра - періодичне засипання солі у бак
Гарантія 5 років
Офіційна гарантія виробника
Продуктивність, м.куб/год
1.2
Керівний клапан
Автоматичні
Кількість санвузлів
Об'єм фільтрувального матеріалу, л
25
Тип корпусу
Кількість мешканців
Габарити (ДхШхВ), см
110 х 70 х 45
Призначення
Для квартири
Для офісу
Для приватного будинку
Фільтрувальний матеріал
Ecomix
Вага, кг
30 кг
Комплектація
Корпус фільтраБагатофункціональний керуючий клапан Clack WS1 CI (США)Бак з сольовою системою для регенеруванняФільтрувальний матеріал Ecomix P (Ecosoft, Україна)
Подавання води
Холодна
Діаметр з'єднання
1"
Мінімальний тиск води, атм
2
Витрата води на одну регенерацію
0.25
Витрата солі на одну регенерацію
2.5 - 4
Країна реєстрації бренду
Україна
Гарантія
5 років офіційної гарантії від виробника
Країна-виробник товару
Тривалість регенерації
80-110 хв
Ресурс фільтра
4
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Высота | 1100 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Глубина | 450 мм |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Объем загрузки | 25 л |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 700 мм |
- Цена: 25 499 ₴


