
Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1035CIMIXA
- В наличии
- Код: FK1035CIMIXA
28 650 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ecosoft FK1035CIMIXA - система для комплексного очищення води. У комплекті спеціальна фільтруюча суміш, яка одночасно знижує вміст заліза, марганцю та пом'якшує воду.
Для фільтрації використовується унікальний матеріал Ecomix A. Регенерація засипки відбувається за допомогою таблетованої солі. Весь процес водоочищення повністю автоматичний завдяки клапану керування Clack.
Колонний фільтр комплексної дії Екософт очищає воду з підземних джерел чи міського водопроводу. Може встановлюватися в будинку (з 1-2 санвузлами та проживанням до 3 осіб), офісі, адміністративних будинках та інших місцях, де необхідна чиста вода. Можливе використання в комерційних цілях (кафе, ресторан тощо), але важливо враховувати продуктивність фільтра, яка в даній моделі становить до 1,2 м3/год.
Важливо: системи даного типу підбираються на основі результатів аналізу! Додатково бажано встановити 2 фільтруючі колби (перед і після системи).
Переваги фільтра:
Мінімальна участь користувача в обслуговуванні фільтра - лише періодичне засипання солі в бак
3 роки ефективної роботи фільтруючого матеріалу (за умови правильного використання)
У разі виникнення будь-яких проблем клапан проінформує текстовим повідомленням на дисплеї
Економна витрата солі та низький рівень стоків
Автоматична та безшумна робота
Керуючий клапан вироблений в США
Економія прального порошку та миючих засобів до 50%
Нормалізація рівня жорсткості води - здорове волосся та шкіра
Прозора вода без жовтого відтінку
Захист побутової техніки від передчасного виходу з ладу
Блискучі сантехнічні прилади та посуд
Колір та якість одягу зберігаються значно довше
Комплектація:
Балон 10х35
Керуючий клапан Clack WS1 СI
Фільтруюча засипка Ecomix A 25 л
Сольовий бак
Вимоги щодо якості фільтруючої води:
Жорсткість: 15,0 мг-екв/л
Залізо: 15,0 мг/л
Марганець: 3,0 мг/л
Перманганатна окислюваність: 8,0 мг О2/л
Необхідний рівень очищення від механічних домішок: 100 мкм
Технічні характеристики:
Продуктивність: 1,0-1,2 м3/год
Робочий тиск: 2-6 бар
Перепад тиску в робочому режимі: 0,5-1,0 бар
Робоча температура води: 4-30 град
Підключення: 1 дюйм
Ресурс (при жорсткості 5 мг-екв/л): 4,0 м3
Витрата солі на регенерацію: 2,5-4,0 кг
Витрата води на регенерацію (об'єм стоків): 0,25 м3
Тривалість регенерації: 80-110 хв
Електроживлення: 230 В, 50 Гц
Енергоспоживання: 30 Вт
Розмір (ВхШхГ): 110 х 70 х 45 см
Вага: 45 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | ECOSOFT |
| Страна производитель | Украина |
| Использование | Для холодной воды |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 45 кг |
| Высота | 1100 мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Глубина | 450 мм |
| Календарь замены фильтрующего модуля | Да |
| Максимальная рабочая температура | 40 град. |
| Максимальное рабочее давление | 5 бар |
| Минимальная рабочая температура | 5 град. |
| Минимальное рабочее давление | 3 бар |
| Подключение к водопроводу | Да |
| Тип умягчителя воды | Картриджный |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 700 мм |
- Цена: 28 650 ₴


