
Електричний котел Tatra-line Smart NEW 5.5 кВт WiFi 220-380В TL-E05
- В наявності
- Код: TL-E05
17 770 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричні котли Tatra-line серії Smart оснащені запатентованим теплообмінником з сухими нагрівальними елементами, що забезпечує ефективну тепловіддачу та безпечну роботу. Модернізований теплообмінник зі збільшим внутрішнім перетином покращує теплообмін, знижує енерговтрати та зменшує ризик засмічення самого теплообмінника. Котел має наднизький рівень шуму та високий ККД - близько 99% Завдяки модуляції потужності в реальному часі забезпечується суттєва економія електроенегрії та довговічність обладнання. Котел укомплектований циркуляційним насосом, розширювальним баком та краном підживлення. Оснащений функціями захисту від сухого нагріву та замерзання. Сенсорний багатофункціональний дисплей дозволяє легко налаштувати котел під потреби користувача. Підтримує режими: опалення, тепла підлога, підігрів гарячої води. Підтримує підключення непрямого водонагрівача або буферних ємностей. Можливе підключення кімнатного програматора для автоматичного керування, а вбудований Wi-Fi-модуль дозволяє керувати роботою котла через смартфон з любої точки планети.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tatra |
| Країна виробник | Польща |
| Потужність номінальна | 5.5 кВт |
| Вид пального | Електрика |
| Коефіцієнт корисної дії | 98 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Білий |
| Вага | 16.9 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Рекомендована опалювальна площа | 55 кв.м |
| Характеристики парового котла | |
| Максимальна температура пари | 80 град. |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 683 мм |
| Ширина | 381 мм |
| Глибина | 227 мм |
- Ціна: 17 770 ₴


