
Котел твердопаливний сталевий Vulcan Plus V 4.0 VPSFW 100 Thermo Alliance
- В наявності
- Код: VPSFW100V40
157 794 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Твердопаливний котел Thermo Alliance Vulcan Plus VPSFW 100 V4.0 ефективно підігріває воду для системи опалення приватних житлових будинків та інших будівель. Площа теплообміну завдяки водонаповненій решітці збільшена, обладнані канали, за якими надходить вторинне повітря. ККД пристрою високий, не нижче 87%. Якість збірки, продумана конструкція, а також правильна установка та експлуатація забезпечать надійну та довгу службу сталевого котла.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність номінальна | 100 кВт |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля, Буре вугілля, Антрацит, Кокс |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Тип топки | Закрита |
| Об'єм води в котлі | 353 л |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Площа обігріву | 1000 кв.м |
| Колір | Червоний |
| Вага | 900 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Управління | Автоматичне |
| Товщина сталі | 6 мм |
| Опалення | |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 2 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 2065 мм |
| Ширина | 810 мм |
| Глибина | 1250 мм |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Діаметр димоходу | 120 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автоматичне подавання палива | Ні |
| Під'єднання непрямого бойлера | Так |
- Ціна: 157 794 ₴


