
Газовый котел Airfel DigiFEL Premix 23 кВт
- В наличии
- Код: SD00053195
31 130 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренду
Туреччина
Тип котла
Вид котла
турбований
Кількість контурів
Площа опалення
225 м²
Рівень шуму
53 дБ
Комплектація
газовий котел, інструкція з експлуатації, скріплювальні вироби
Виробництво
Туреччина
Керування і функціональність
Керування
Особливості моделі
захист від замерзання, регулювання температури ГВП, індикація помилок, дисплей, режим "Комфорт"
Пристрої, що підключаються
зовнішній регулятор температури
Додатково
підходить для теплої підлоги, підходить для радіаторів опалення, з модуляцією потужності котла, бездимохідний газовий котел
Потужність та ефективність
Мінімальна теплова потужність
5.1 кВт
Максимальна теплова потужність
21.1 кВт
ККД
97.7 %
Електроживлення
Живлення
230 V
Макс. електроспоживання
110 Вт
Клас захисту
IPX4D
Розміри та підключення
Діаметр димоходу при коаксіальному розташуванні труб
60/100 мм
Діаметр підключення до опалення
3/4 "
Діаметр підключення газу
3/4 "
Діаметр підключення гарячої води
1/2 "
Температурні режими
Мін. температура теплоносія
20 °C
Макс. температура теплоносія
85 °C
Мінімальна температура води
40 °C
Максимальна температура води
65 °C
Параметри палива та витрати
Тип палива
Витрата природного газу
2.37 м³/год, 0.52 м³/год
Витрата зрідженого газу
0.94 кг/год
Витрата ГВП
11 л/хв
Конструктивні особливості
Монтаж котла
Тип тяги
Тип розпалювання
Камера згоряння
Тип димоходу
Тип теплообмінника
монотермічний
Матеріал основного теплообмінника
Матеріал теплообмінника ГВП
нержавіюча сталь
Об'єм розширювального бака
7 л
Фізичні характеристики
Ширина
403 мм
Висота
733 мм
Глибина
414 мм
Вага
29 кг
Колір
білий
Гарантія
Гарантія
36 міс.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airfel |
| Страна производитель | Турция |
| Мощность номинальная | 21 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 97.7 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Объем воды в котле | 10 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 29 кг |
| Гарантийный срок | 37 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики парового котла | |
| Максимальное давление пара | 10 бар |
| Максимальная температура пара | 85 град. |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 128 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 733 мм |
| Ширина | 403 мм |
| Глубина | 414 мм |
- Цена: 31 130 ₴




