
Котёл газовый Airfel Optimum Premix 23 кВт
- В наличии
- Код: Котел газовый Airfel Opti
35 400 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
-
Основні
-
Виробник
-
-
Користувальницькі характеристики
-
Артикул
A2CPX023EARU
-
Вага брутто, кг
38.5
-
Вага нетто, кг
36.5
-
Витрата зрідженого газу (G30/G31) (max-min), кг/рік
0,86/0,21
-
Витрата природного газу (G20) (max-min), м3/рік
2,26/0,57
-
Габаритні розміри виробу (ШхГхВ), мм
413х281х694
-
Гарантія
36 місяців (за умови дотримання правил гарантії)
-
Додаткові характеристики
До котла рекомендуємо придбати коаксіальний комплект довжиною 1000 мм, 60/100 – арт. AIRFELCONDFLUEKIT.
-
Діаметр підключення газу
3/4
-
Діаметр підключення димоходу, мм
60/100
-
Діаметр підключення контуру ГВП
1/2"
-
Діаметр підключення контуру опалення
3/4"
-
Електрична потужність, Вт
111
-
Електроживлення, В
230/50
-
Ефективність згоряння (92/42/EEC)
А
-
ККД (50/30 °С), %
109,4
-
Клас NOX (викидів оксидів азоту)
6
-
Клас захисту
IPX4D
-
Комплектація
Газовий котел, комплект кріплення, інструкція, гарантійний талон
-
Країна реєстрації бренду
Туреччина
-
Країна-виробник
Туреччина
-
Кількість гарячої води ΔT = 30°K, л/хв
11
-
Кількість контурів
2
-
Максимальна довжина димоходу (60/100 мм), м
14
-
Максимальна температура димових газів, °C
78
-
Мoдель
A2CPX023EARU
-
Мінімальна витрата гарячої води, л/хв
2,1
-
Місткість розширювального бака, л
7
-
Потужність по ГВП, кВт
21
-
Потужність по опаленню (80/60 °С), кВт
20,6/5,1
-
Розташування
Настінний
-
Серія
Optimum Premix
-
Температура води для ГВП (max-min), °C
35/60
-
Тип видалення вихлопів
Турбований
-
Тип виробу
Газовий котел
-
Тип камери згоряння
Закрита
-
Тип котла
Конденсаційний
-
Тиск на вході LPG (G30/G31), мбар
25/57,5
-
Тиск на вході природного газу (G20), мбар
20
-
Тиск у водопроводі (max-min), бар
10/1
-
Конденсаційний котел Optimum Premix 23 кВт надійного та безпечного бренду Airfel відповідно найвищим вимогам регламентів ErP і є екологічно чистим продуктом, який дбайливо ставиться до навколишнього середовища, завдяки класу Nox 6 та забезпечує високий ККД і економію за рахунок повної модуляції полум'я та наносу з керованою частотою.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Airfel |
| Страна производитель | Турция |
| Мощность номинальная | 21 кВт |
| Вид топлива | Газообразное |
| Коэффициент полезного действия | 109 % |
| Назначение котла | Двухконтурный |
| Способ установки | Настенный |
| Объем воды в котле | 10 л |
| Цвет | Белый |
| Вес | 38.5 кг |
| Гарантийный срок | 37 мес |
| Состояние | Новое |
| Характеристики парового котла | |
| Максимальное давление пара | 10 бар |
| Максимальная температура пара | 85 град. |
| Электрические параметры | |
| Потребляемая мощность | 128 Вт |
| Габаритные и присоединительные размеры | |
| Высота | 694 мм |
| Ширина | 413 мм |
| Глубина | 281 мм |
- Цена: 35 400 ₴




