влевовправо

Котел твердопаливний стандартний Thermo Alliance Ferrum+ FSF+ 16 V3.0
- В наявності
- Код: Ferrum+ FSF+ 16 V3.0
26 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термо -альянс Ferrum FSF 16 твердого палива працює з високою ефективністю і може забезпечити теплу кімнату з площею до 160 м2. Висока ефективність ефективності досягається завдяки багатоканальному теплообміннику з великою площею. Підрозділ сталевої води з опаленням води оснащений вдякою чавуну і забезпечує ручне завантаження палива: дрова, кам'яне вугілля, брикети. Теплоізоляція стінок - мінеральна вовна товщиною 5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermo Alliance |
| Країна виробник | Україна |
| Автоматична подача палива | Ні |
| Вага | 232 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Види твердого палива | Буре вугілля, Антрацит, Кокс, Дрова, Брикети, Кам'яне вугілля |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Максимальна температура димових газів | 180 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Мінімальна температура димових газів | 100 град. |
| Потужність номінальна | 16 кВт |
| Призначення котла | Одноконтурний |
| Об'єм води в котлі | 71 л |
| Об'єм камери згоряння | 60 л |
| Площа обігріву | 160 кв.м |
| Стан | Новий |
| Спосіб відведення відпрацьованих газів | Димар |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Теплоносій | Вода |
| Тип котла | Класичний |
| Тип топки | Відкрита |
| Товщина сталі | 5 мм |
| Управління | Автоматичне |
| Колір | Синій |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Повернення з системи опалення | 1 1/2" |
| Вхід в систему опалення | 1 1/2" |
| Висота | 1055 мм |
| Глибина | 550 мм |
| Діаметр димоходу | 150 мм |
| Форма димаря | Кругла |
| Ширина | 550 мм |
| Опалення | |
| Максимальна температура в режимі опалення | 85 град. |
| Максимальний робочий тиск системи опалення | 3 бар |
| Мінімальна температура в режимі опалення | 58 град. |
| Мінімальний робочий тиск системи опалення | 0.5 бар |
| Електричні параметри | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність | 85 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Підключення бойлера непрямого | Так |
| Спалювання палива на охолоджуючих колосниках | Так |
- Ціна: 26 899 ₴




