
Інтерактивна панель INTBOARD GT55 - i5-13450HX/DDR4 32Gb/SSD 512Gb/Intel UHD Graphics
- В наявності
- Код: 10739006
118 490 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивна панель являє собою мультимедійну систему на базі ОС Windows.
Матриця інтерактивної панелі INTBOARD забезпечує високу якість передачі кольору, незалежно від кута огляду і з практично повною відсутністю інверсії колірної гами.
Управління елементами на екрані мало чим відрізняється від принципу роботи зі смартфоном. Дисплей розпізнає одночасні дотики у двадцяти точках. Введення і управління здійснюється як за допомогою пальців руки, так й з використанням стилуса.
У великих корпоративних будівлях і кампусах інтерактивні дисплеї INTBOARD можна використовувати також, в якості довідкових стендів, для відвідувачів або як засіб зв'язку для співробітників. На них можна відображати інтерактивний план будівлі або карту кампуса для відвідувачів, новини компанії та інформацію про її успіхи або анонсувати майбутні заходи та благодійні проєкти з можливістю електронної реєстрації.
Завдяки вибору прикладного програмного забезпечення, інтерактивні дисплеї забезпечують унікальні можливості для спільної роботи з просторовими даними, текстом, таблицями, відео, зображеннями і графічними об'єктами, в тому числі 3D.
В комплект поставки входить безкоштовне програмне забезпечення “INTBOARD SPACE”. Це постійно оновлювана бібліотека сервісів для проведення та створення власних інтерактивних уроків. Усі додатки в сервісі згруповані за шкільними та загальними дисциплінами. В “INTBOARD SPACE” – ви знайдете такі розділи математика, географія, біологія, українська мова, астрономія, історія, хімія, фізика, іноземні мови, природознавство, інформатика, музика, тестування, презентації, інклюзія, загальні та 3D-моделювання.
Окрім сервісів, в “INTBOARD SPACE” ви знайдете інструкції, вебінари від спеціалістів компанії та посилання на завантаження базового ПЗ для роботи з інтерактивною панеллю.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTBOARD |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Windows |
| Розміри | |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в пакуванні | 39 кг |
| Вага нетто | 28 кг |
| Діагональ | 55 |
| Ефективна область відображення, (W) * (V), мм | 1211 х 682 |
| Комплект постачання | Панель, пульт ДУ, настінне кріплення, маркер - 1 шт., указка - 1 шт |
| Контрастність | 40001 |
| Кут огляду | 178° |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Мультитач | 20 торкань |
| Потужність динаміків | 2 х 15 Вт Вт |
| Потужність електроспоживання | 450 Вт |
| Процесор | - |
| Підтримка ОС | Windows 11/10/8/7/Vista/ХР |
| Ресурс роботи матриці | 50000 годин |
| Розмір панелі, W*H*D, мм | 1265 х 736 х 58 |
| Технологія | інфрачервона |
| Тип матриці | IPS |
| ХАРАКТЕРИСТИКИ OPS ПК | ПОСТАВЛЯЄТЬСЯ ОПЦІЄННО |
| Швидкість курсору | 300 точок на секунду |
| Яскравість | 400 |
- Ціна: 118 490 ₴


