
Холодильник Ecoflow Glacier Classic 35L з акумулятором
- В наявності
- Код: 6539496
38 890 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Загальний об`єм | 35 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина: | 679 мм |
| Основні атрибути | |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
- Ціна: 38 890 ₴


