
Холодильник EcoFlow Glacier Classic 45L
- В наявності
- Код: 6539
38 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | EcoFlow |
|---|---|
| Тип | Холодильники |
| Тип охолоджувача | Компресорний |
| Хладагент | Р600а |
| Режим роботи | Охолодження + Заморожування |
| Місткість, л | 45 |
| Кількість банок 330 мл | 72 |
| Діапазон температур охолодження, °C | от +20 до -20 |
| Робоча температура, °C | от +50 до -10 |
| Споживана потужність, Вт | Охолодження (4 °C): 190 Вт·год/24 год; 0,67 А·год/год Заморожування (-18 °C): 750 Вт·год/24 год; 2,6 А·год/год (Випробування проводилися за температури довкілля: 25 °C, режим Eco) |
| Номінальна потужність, Вт | 55 |
| Вхідна потужність змінного струму, Вт | Адаптер змінного струму: 95 Вт макс, 14,5 В; 100-240 В 50/60 Гц |
| Вхід для сонячної зарядки, Вт | 11-30 В, 8 А/110 Вт макс. |
| Вхід для автомобільної зарядки, Вт | 12 В/24 В, 8 А/100 Вт макс. |
| Місткість, Вт·год | 298 |
| Акумулятор | Є |
| Час роботи батареї | 39 год (випробування за температури довкілля: 25°C, режим Eco) |
| Рівень шуму, дБ | 38,5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Мобільна програма, iOS, Android | Є |
| Wi-Fi | Є |
| Bluetooth | Є |
| ECO-режим | Є |
| Захист компресора від перегрівання | Є |
| Автономна температура відсіків | Є |
| Індикатор роботи | Є |
| Індикатор температури | Є |
| USB-порт | Є |
| Довжина, см | 70.6 |
| Ширина, см | 40 |
| Висота, см | 48 |
| Довжина внутрішньої камери, см | 48.7 |
| Ширина внутрішньої камери, см | 28.4 |
| Висота внутрішньої камери, см | 37.35 |
| Вага, кг | 22.3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Колір корпусу | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Вага | 21.5 кг |
| Довжина: | 679 мм |
| Основні атрибути | |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Захист від короткого замикання | Да |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Да |
| Частота | 50 Гц |
| Захист від перевантажень | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
- Ціна: 38 899 ₴


