
Електросамокат Navee UT5 Max
- В наявності
- Код: 3803956
59 499 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип товару Електросамокат Максимальне навантаження, кг 150 Напруга батареї 48 В Ємність акумулятора, мА·год 15000 Час перезаряджання До 2 годин Максимальна швидкість 50 км/г Запас ходу 100 км Бренд Navee
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Чорний |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Довжина: | 585 мм |
| Призначення | Для всього дому |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 59 499 ₴


