Акция

Комплект EcoFlow DELTA Lite PLUS MAX (STREAM Ultra)
- В наявності
- Код: EFSTREAMULTRA800W-EU-X2
83 899 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Ємність | 3,84 кВт·год |
|---|---|
| Дисплей | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Вага | 46.2 кг |
| Додаткова інформація |
Вхід для заряджання змінним струмом 1050 Вт |
| Тип гарантії | Виробник |
| Гарантійний термін, міс. | 60 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | EcoFlow |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | USBx2, Розетка AC 220В, USB-A |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Матеріал корпусу | Метал, Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Вага | 46.2 кг |
| Стан | Новий |
| Призначення | Для всього будинку |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
- Ціна: 83 899 ₴


