Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Напруга мережі, В | 380 |
| Теплова потужність (A7W35), кВт | 40 |
| Електричне споживання (A7W35), кВт | 9,3 |
| COP | 4,31 |
| Діапазон робочої температури, °C | от -25℃ до 45℃ |
| Хладоагент | R407A |
| Сила струму, номінальна, | 17,6 |
| Потужність двигуна вентилятора, Вт | 250 |
| Двигун вентилятора, кол-во, шт. | 2 |
| Діаметр різі, внутрішній, Inch | 1 1/4 |
| Захист від проникнення вологи | IPX4 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | I |
| Рівень шуму, дБ | 65 |
| Габарити, ШхГхВ, мм | 1450x740x1150 |
| Вага, кг | 320 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 40 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 320 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте



