Теплова потужність (A 7°С, W 35°С)
11,5 кВт
Споживана потужність (A 7°С, W 35°С)
2,6 кВт
COP (A 7°С, W 35°С)
4,4
Теплова потужність (A 7°С, W 45°С)
11 кВт
Споживана потужність (A 7°С, W 45°С)
3,1 кВт
COP (A 7°С, W 45°С)
3,52
Споживана потужність при охолодженні
3,59 кВт
Охолоджувальна потужність, макс.
10,5 кВт
EER (ефективність охолодження)
2,92
Опалювальна площа
до 120 м²
Модельний ряд
PRO 12 split
Тип теплового насосу
повітря-вода
Тип компресора
інверторний
Виконання
спліт-система
Тип холодоагенту
R32
Матеріал теплообмінника
нержавіюча сталь 316L
Особливості моделі
Wi-Fi інтерфейс, низький рівень шуму, захисні функції від різних неполадок
Робоча температура повітря
від -30 до +45°С
Температура води на опалення
+30 - +55°С
Витрати води
0,13-0,35 л/сек
Номінальний струм
12,5 А
Потужність двигуна вентилятора
100 Вт
Рівень шуму
59 дБ
Джерело живлення, В/Ф/Гц
220-240/1/50
Діаметр підключення
внутрішня різьба - G1
Габаритні розміри зовнішнього блоку (ВхШхГ)
810х1110х475 мм
Габаритні розміри внутрішнього блоку (ВхШхГ)
650х550х325 мм
Вага зовнішнього блоку
74 кг
Вага внутрішнього блоку
38 кг
Країна реєстрації бренду
Китай
Гарантія, міс.
36
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 15 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 1000 мм |
| Висота | 475 мм |
| Вага | 74 кг |
- Ціна: Ціну уточнюйте



