
WILLER PUL10R-Elf водонагрівач під мийкою
- В наявності
- Код: PUL10R-Elf
3 889 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Об'єм10 літрів
Технологія виробництва внутрішнього бакаЗ одним зварним швом
Товщина стінки внутрішнього бака1.8 мм
Матеріал внутрішнього бакаТитанокварцова емаль
Захист від корозіїМагнієвий анод
Кількість внутрішніх баків1
Кількість зварних швів1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність2,0 кВт
Тип нагрівального елементаЗанурений (мокрий)
Кількість ТЕНів1
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С)15 хвилин
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина)324*324*282 мм
Вага нетто7,4 кг
Гарантія
Термін гарантії на бак5 років
Термін гарантії на інші комплектуючі1 рік
Загальні
Назва серії водонагрівачівElf
Клас енергоспоживанняB
ВстановленняВертикально
КолірБілий
МонтажПідведення труб зверху
Форма бойлераКомпактний
Шнур живленняЄвроштекер із заземленням, 1,5 м
РозміщенняПід мийкою
Керування
Тип керуванняМеханічне
ТерморегуляторЗовнішній
Кількість режимів потужності1
Доступні режими потужності2,0 кВт
Теплоізоляція
Товщина теплоізоляції20 мм
Теплоізоляційний матеріалПінополіуретан високої щільності
Безпека
Максимальна температура нагріву~75°C
Температура спрацьовування захисту~105°C
Запобіжний клапанБагатофункціональний, входить в комплект поставки, G1/2"
Рівень вологозахистуIPX4 - захист від бризок
Робочий тиск0,75 МПа
Інші
КомплектністьВодонагрівач, керівництво користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект
Країна реєстрації торгової маркиНімеччина
Країна виробництваКНР
Умови експлуатації
Номінальна напруга живлення230 В / 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Верхня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 7.4 кг |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 324 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Глибина | 282 мм |
- Ціна: 3 889 ₴


