
Електросамокат Navee V25i Pro 2
- В наявності
- Код: 3699379
19 950 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Максимальна швидкість км\ч | 25 |
|---|---|
| Час зарядки год | 4-5 |
| Запас ходу км | 25 |
| Максимальне навантаження кг | 100 |
| Вологозахист | IPX5 |
| Акумулятор | 36 В, 5.1 А·год |
| Вага | 17.8 кг |
| Розміри |
1142 × 567 × 1209 мм (у розкладеному вигляді) |
| Час зарядки | 4.5 год |
| Пікова потужність | 600 Вт |
| Номінальна потужність | 300 Вт |
| Особливості |
Підвіска: передня вилка |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Максимальний нахил | 15% |
| Запас ходу |
25 км при швидкості 15 км/год |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 пневматичні шини |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
| Модель | V25i Pro 2 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 17.8 кг |
| Колір | Чорний |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1206 мм |
| Ширина | 166 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Довжина: | 560 мм |
| Призначення | Для всього дому |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 19 950 ₴


