
Електросамокат Navee GT3
- В наявності
- Код: 3803
24 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Максимальна швидкість км\ч | 25 |
|---|---|
| Час зарядки год | 8 |
| Запас ходу км | 50 |
| Максимальне навантаження кг | 120 |
| Вологозахист | IPX5 |
| Акумулятор | 48 В, 765 Вт·год |
| Вага | 21 кг |
| Розміри | 1180 х 540 х 585 |
| Час зарядки | 8 год |
| Пікова потужність | 700 Вт |
| Номінальна потужність | 500 Вт |
| Особливості |
Bluetooth |
| Максимальне навантаження | 110 кг |
| Максимальний нахил | 50 |
| Запас ходу | 50 км |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 10 безкамерні |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
| Модель | GT3 |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Вага | 21 кг |
| Колір | Чорний |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1180 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Довжина: | 585 мм |
| Призначення | Для всього дому |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 24 990 ₴


