влевовправо

Електросамокат NAVEE XT5 Max EU
- В наявності
- Код: 36037
70 990 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Максимальна швидкість км\ч | 50 |
|---|---|
| Час зарядки год | 6 |
| Запас ходу км | 110 |
| Максимальне навантаження кг | 150 |
| Вологозахист | IPX6 |
| Підвіска |
Damping Arm™ |
| Акумулятор | 46.8 В, 899 Вт·год |
| Вага | 35.6 кг |
| Розміри |
1360 × 627 × 1400 мм (у розкладеному вигляді) |
| Час зарядки |
(стандартний): 5–6 год |
| Пікова потужність | 2200 Вт |
| Номінальна потужність | 700 Вт |
| Особливості |
Тип приводу: задній привід |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Максимальний нахил | 32% |
| Запас ходу |
110 км (при швидкості 15 км/год) |
| Кількість коліс | 2 |
| Діаметр дисків | 12 безкамерні шини позашляхові |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Вікова група | Дорослий |
| Модель | XT5 Max |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NAVEE |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Конструкція | Складана |
| Діаметр колеса | 12 мм |
| Вага | 35.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Максимальна швидкість | 50 км/год |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Висота | 1360 мм |
| Ширина | 627 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна потужність W | 2200 |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Довжина: | 455 мм |
| Призначення | Для всього дому |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Тип | Зарядна станція |
- Ціна: 70 990 ₴



