Акция
-21%
-21%Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Rens PERFORMAX FE50-20/F10
- В наявності
- Код: 6557410
8 990 ₴
7 060 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Об'єм
Потужність ТЕНів
- 1 х 1200
1 х 800 Вт
- 2
- Електронний
- Відкритий (на корпусі)
- 1.34 год
- Сталевий бак із високоякісним емалевим покриттям
- Бойлер
Запобіжний клапан
Монтажний комплект
Кабель з вилкою
Інструкція
Гарантійний талон
- 75 С°
- 27 кг
- 28.57 кг
- 24.5 см
- 46.9 см
- 90 х 49.4 х 27 см
- 2024
- 0.75 Мпа
- 1/2"
- 87.5 см
- Білий
- Пінополістирол
- 6.84 кВт/год
- Добове споживання електроенергії, Qelec (кВт·год) 6.840
Енергоефективність нагрівання води, HWH (%) 35.4
Налаштування температури термостата водонагрівача (°C) 75
Обʼєм змішаної води при 40 °C, V40 (л) 68
Профіль навантаження M
Рівень звукової потужності LWA у приміщенні (дБ) 15
- 6557414
- Україна
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 6 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 29 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 494 мм |
| Глибина | 270 мм |
- Ціна: 7 060 ₴


