Акция

Бойлер круглий, 80 л, 1200 Вт, мокрий тен, RE80-12/RW (RENS)
- В наявності
- Код: 571270708
4 563 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип виробу Водонагрівач
Серія Eco
Об'єм, л 80
Тип нагрівального елемента Мокрий
Кількість ТЕНів 1
Потужність ТЕНа, кВт 1,2
Форма бойлера Циліндрична
Колір Білий
Матеріал бака і покриття Емальована сталь
Тип установки Настінний
Монтаж бойлера Вертикальний
Підключення Нижнє
Тип управління Механічний
Терморегулятор Відкритий
Потужність бойлера, Вт 1200
Живлення, В 220-240
Частота мережі, Гц 50-60
Висота, мм 740
Ширина, мм 450
Глибина, мм 450
Країна реєстрації бренду Україна
Виробництво Китай
Гарантія 72 міс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 740 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
- Ціна: 4 563 ₴


