Акция

Бойлер круглий, 50 л, 1200 Вт, мокрий тен, RE50-12/RW (RENS)
- В наявності
- Код: 547399059
4 268 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія
Потужність ТЕНів
- 1 х 1200 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- Сталевий з покриттям
- Бойлер
Інструкція
Гарантійний талон
Захисний клапан
Комплект для монтажу
Шнур живлення з вилкою
- 18 кг
- 21 кг
- З кабелем живлення
- Запобіжний клапан
- 45 см
- 60 х 50 х 50 см
- 2025
- 46 см
- Білий
- 54 см
- Китай
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника на електричні елементи, 6 років на бак
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 18 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
- Ціна: 4 268 ₴


