Акция

Бойлер круглий, 100 л, 1500 Вт, мокрий тен, біла панель, RE100-15W (RENS)
- В наявності
- Код: 461405064
6 617 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужність ТЕНів
- 1 x 1500 Вт
- 1
- Механічний
- Відкритий (на корпусі)
- 4 год
- Сталевий бак із покриттям
- Бойлер
Запобіжний клапан
Монтажний комплект
Кабель з вилкою
Інструкція
Гарантійний талон
- 75 С°
- 28.5 кг
- 31.1 кг
- 45 см
- 91.5 х 45.5 х 45.5 см
- 2023
- 7.5 Бар
- 45 см
- 1/2"
- Білий
- 91 см
- Пінополістирол
- Україна
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 31 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 915 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 6 617 ₴


