Акция

Бойлер круглий, 50 л, 1500 Вт, мокрий тен, чорна панель, RE50-15B (RENS)
- В наявності
- Код: 6556994
4 268 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд | Rens (Україна) |
| Гарантія | 60 місяців |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Циліндрична |
| Потужність | 1,5 кВт |
| Об'єм | 50 л |
| Тип водонагрівача | Накопичувальні |
| Тип нагрівального елемента | Мокрий |
| Спосіб монтажу | На стіну |
| Встановлення | Вертикальне |
| Тип управління | Механічне |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Підведення води | Знизу |
| Колір | Білий, чорний |
| Матеріал бака | Сталь |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 19 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 565 мм |
| Ширина | 455 мм |
| Глибина | 455 мм |
- Ціна: 4 268 ₴


