
Бойлер Rens Performax SE10-20/O
- В наявності
- Код: 6557403
3 934 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Країна реєстрації бренда
Україна
Номінальний об'єм
Фактичний обсяг води
10 л
Форма бойлера
Тип ТЕНа
Потужність ТЕНа
Кількість ТЕНів
1 шт
Кількість ступенів потужності
1 шт
Максимальна температура нагрівання
75 °C
Встановлення
над мийкою
Монтаж
Під'єднання води
знизу
Особливості та функції
індикатор нагрівання, індикатор роботи, регулювання температури
Діаметр під'єднання
1/2 ″
Додатково
захист від перегрівання, захист від надлишкового тиску
Керування
Комплектація
бойлер, інструкція з експлуатації
Регулятор температури
зовнішній
Електроживлення
230 В
Клас захисту
IPX4
Матеріал внутрішнього бака
Покриття внутрішнього бака
эмаль
Тип анода
магнієвий (пасивний) анод
Подавання води
напірний
Робочий тиск
7.5 бар
Тип бойлера
електричний
Виробництво
Колекції
Rens Performax
Енергоефективність
Теплопотері
2.485 квт⋅ч/24ч
Фізичні характеристики
Висота
324 мм
Ширина
324 мм
Глибина
315 мм
Колір
білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rens |
| Країна виробник | Україна |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 10 л |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Спосіб установки | Настінний |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Підводка | Нижня |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 72 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Регулювання температури | Плавна |
| Магнієвий анод | Так |
| Термометр | Так |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 324 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Глибина | 315 мм |
- Ціна: 3 934 ₴


