
Ajax KeyPad TouchScreen Fibra ASP white дротова сенсорна клавіатура
- В наявності
- Код: 000046625
8 700 ₴
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
Бренд
Ajax
Лінійки Ajax
Fibra
Модель
KeyPad TouchScreen Fibra
Тип клавіатури
Дротова
Спосіб установки
Усередині
Сумісний з
Hub 2, Hub 2 Plus, Hub Hybrid, Rex2
Підтримка безконтактних карт і брелків
Є
Код з примусу
Є
Персональний код користувача
Є
Захист від підбору коду
Є
Індикація постановки / зняття з охорони
Є
Підсвічування клавіатури
Є
Радіопротокол Jeweller
Блочне шифрування, засноване на алгоритмі AES,
Двосторонній зв'язок між пристроями,
Період опитування датчика - 12-300 секунд
Віддалена настройка
Є
Антісаботаж
Захист від підробки,
Оповіщення про глушіння
Захист тампером
Є
Спосіб підключення
Дротовий
Колірна індикація
Є
Тип елемента живлення
Живлення від лінії Fibra
Діапазон робочих температур
-10 °C ~ + 40 °C
Робоча вологість
Не більше 75%
Строк служби
10 років
Сертифікація
ДСТУ EN 50131
Наявність дисплея
Є
Світлова індикація роботи
Є
Колір
Білий
Матеріал корпуса
Пластик
Розмір
171 × 82 × 28 мм
Вага
327 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AJAX |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип клавіатури | Сенсорна |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Загальні | |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 82 мм |
| Висота | 171 мм |
| Вага | 0.38 г |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Користувацькі характеристики | |
| Керування | Локальна/Сітова |
| Тип пристрою | Прилад керування |
- Ціна: 8 700 ₴


