
Тепловий насос для дому Altek KW 26TA3 (2116182)
- В наявності
- Код: 2116182
281 000 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд: | Altek |
| Тип: | Тепловий насос для дому |
| Призначення: | опалення + гаряче водопостачання + охолодження |
| Тип насоса: | повітря-вода |
| Варіант виконання: | моноблок |
| Джерело тепла: | повітря |
| Теплова потужність (теплова віддача), кВт: | 28,6 (тепло); 19,5 (холод) |
| Електрична потужність (споживана потужність), кВт: | 6,2 (тепло); 9,3 (холод) |
| Температура води на виході, С: | 55 |
| Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР: | 4.36 |
Оснащення |
|
| Wi-Fi: | є |
| Інверторний двигун: | є |
| Водонагрівач, л: | немає |
| Гідроблок: | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 28.6 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 51 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 488 мм |
| Висота | 1127 мм |
| Вага | 160 кг |
- Ціна: 281 000 ₴


