
Тепловий насос для дому Altek Total 18 mono 380V R290 (2116177)
- В наявності
- Код: 2116177
261 400 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Бренд: | Altek |
| Тип: | Тепловий насос для дому |
| Призначення: | опалення + гаряче водопостачання + охолодження |
| Тип насоса: | повітря-вода |
| Варіант виконання: | моноблок |
| Джерело тепла: | повітря |
| Теплова потужність (теплова віддача), кВт: | 21,9 (тепло); 17,31 (холод) |
| Електрична потужність (споживана потужність), кВт: | 5,88 (тепло); 11,4 (холод) |
| Температура води на виході, С: | 75 |
| Коефіцієнт перетворення (теплоти) СОР: | 3.85 |
Оснащення |
|
| Wi-Fi: | є |
| Інверторний двигун: | є |
| Водонагрівач, л: | немає |
| Гідроблок: | немає |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 21.9 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 39 дБ |
| Напруга | 220 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 488 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Вага | 196 кг |
- Ціна: 261 400 ₴


