
Тепловий насос Altek Heat 52 mono EVI 380V
- В наявності
- Код: 2112479
425 900 ₴
+380 (67) 323-88-20
Менеджер
- +380 (67) 466-37-41Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вхідна потужність
Режими роботи
Тип компресора
Вага
- 380 кг
- Для підігріву охолодження будинку 520 м або басейну 90-165 м, споживання 16.3 кВт, теплова потужність 52 кВт. Управління через WiFi. Спіральний компресор Copeland (EVI)
- 90-165 м³
- 380 В
- 68 дБ
- Від -25 до +45 °C
- 1500x800x1515 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altek |
| Країна виробник | Китай |
| Тип теплового насоса | Повітря - вода |
| Тип колектора | Горизонтальний |
| Теплова потужність | 16.3 кВт |
| Режим роботи | Нагрівання/охолодження |
| Мінімальна температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 45 град. |
| Рівень шуму | 59 дБ |
| Напруга | 380 В |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Висота | 810 мм |
| Вага | 380 кг |
- Ціна: 425 900 ₴


